Key visual

eKitap:
Proses Endüstrilerinde Dijital Dönüşüm
Otonom Operasyonlara Doğru Bir Yolculuk

Proses endüstrilerinde, pazar ve teknoloji koşullarının yönlendirdiği, hızlanan bir değişim dünyasındayız. Endüstrileri, şirketleri ve bir bütün olarak toplumu değiştirerek iş ortamında radikal bozulmalara neden oluyor. Gelişme yeteneğimiz geleceğe adapte olma konusunda karar verici olacak.

Neyse ki, kurumları dönüştürmek için hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir fırsat önümüzde. Buna Dijital Dönüşüm denir. İleriye dönük endüstri liderleri, değişime tepki vermek veya onun tarafından kesintiye uğramak yerine, operasyonel mükemmelliğe ulaşmak ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için dijital dönüşüme yatırım yapıyor.

En son sektör bilgilerini ve trendlerini almak için şimdi kaydolun. Ayrıca, dijital dönüşüm ve otonom operasyonlara doğru yolculuğunuz ve dijitalleşmenin işinize nasıl yarayacağı konusunda net bir kılavuz olan "Proses Endüstrilerinde Dijital Dönüşüm" e-Kitabına da erişebileceksiniz.

E-Kitap [İngilizcedir] aşağıdakiler hakkında fikir verir:
  • Dijital Dönüşüm nedir ve yolculuğunuza nereden başlamalı?
  • Proses endüstrilerinde dijital dönüşümün ana yapı taşları nelerdir?
  • Proje planlamadan uygulamaya ve sürdürülebilir değer sunumuna kadar stratejinizi ve yatırım önceliklerinizi nasıl tanımlayabilirsiniz.
  • Endüstriyel otomasyonunuzu nasıl akıllı hale getirirsiniz?
  • … ve daha fazlası.


Şimdi Kaydol ve İndir!